SERIALE Faqja 1

 • Mimo dhe Bobo

  e shtunë

  13.4.24

  10:29

  Mimo dhe Bobo

  Mimo and Bobo

  Mimo, ariu i vogël i lezetshëm panda dhe shoku i tij besnik Bobo, majmuni prezantojnë botën tek ne përmes aventurave të tyre.

 • Sa më lartë aq më mirë

  e shtunë

  13.4.24

  10:29

  Sa më lartë aq më mirë

  Higher The Better

  Dy shokët, Kiteko, gjirafë kokëfortë dhe Umi, vëzhgojnë jetën e përditshme të të vegjëlve. Nga fëmijët ata mund të mësojnë shumë: aktivitete të përditshme, aventura udhëtimesh në terren dhe bëjnë shumë argëtim ndërsa...

 • IMAMO REŠENJE - od ponedeljka

  e shtunë

  13.4.24

  10:29

  IMAMO REŠENJE - od ponedeljka

  Imamo rešenje

  Cilj serijala ‘Imamo rešenje’ je afirmacija domaće nauke i struke kroz prezentaciju praktičnih rešenja primenjenih na farmama, plantažama i poljoprivrednim domaćinstvima širom Srbije. Predstavićemo konkretan rad...

 • Bigger Than Five

  e shtunë

  13.4.24

  10:30

  Bigger Than Five

  Bigger Than Five

  Featuring interviews with political leaders and key policy makers from around the world, Bigger Than Five takes a critical look at issues of global injustice.

 • Counting the Cost

  e shtunë

  13.4.24

  10:30

  Counting the Cost

  Counting the Cost (2021)

  How to invest in mRNA - the breakout vaccine technology of the pandemic that could revolutionise medicine.

 • A.P. Bio

  e shtunë

  13.4.24

  10:30

  A.P. Bio

  A.P. Bio (2018)

  A former philosophy professor who takes a job teaching AP biology, uses his students to get back at the people in his life who have wronged him.

 • Dokumentar

  e shtunë

  13.4.24

  10:30

  Dokumentar

  Dokumentar

  Dokumentarë të zhanreve të ndryshëm.

 • Art zapisi o prirodi 5-5

  e shtunë

  13.4.24

  10:30

  Art zapisi o prirodi 5-5

  Art zapisi o prirodi

  Emisija "Art zapisi o prirodi" nam kroz svaku epizodu povezuje umetnost i umetničke radove sa doživljajima umetnika iz prirode.

 • Folklor

  e shtunë

  13.4.24

  10:30

  Folklor

  Folklor

  Uživajte u bogatoj raznolikosti folklornog nasleđa Srbije _ narodnim nošnjama, plesovima i pesmama u izvedbi kulturno-umetničkih društava.

 • Documentary

  e shtunë

  13.4.24

  10:30

  Documentary

  Documentary

  Featuring different aspects of life (ranging from news-related events and politics to heritage, culture, traditions, cuisine, wildlife and travel).

 • Gastronomad

  e shtunë

  13.4.24

  10:30

  Gastronomad

  Gastronomad

  Pametne glave kažu da je vreme jedna od najdragocenijih stvari koje imamo. Ekipa Gastronomada i Lepi Brka se sa tim u potpunosti slažu. Za poslednje četiri godine nisu čekali da prođe kriza, niti da se zvezde na nebu...

 • Ljudići

  e shtunë

  13.4.24

  10:30

  Ljudići

  Ljudići

  Troje dobrih drugara, zec, prase i medvjedić su tu da provedu djecu kroz različite teme iz svijeta koji nas okružuje.

 • Në Kuzhinë me Henriketen

  e shtunë

  13.4.24

  10:30

  Në Kuzhinë me Henriketen

  Në Kuzhinë me Henriketen

 • Alice & Lewis

  e shtunë

  13.4.24

  10:30

  Alice & Lewis

  Alice & Lewis (2021)

  In Season 2, Alice meets two newcomers to Wonderland: a generous but clumsy King (he’s everything the queen isn’t!) and Dinah, the queen’s niece, an endearing, rebellious character. Life is never boring for Alice &...

 • Gündüz Gece

  e shtunë

  13.4.24

  10:30

  Gündüz Gece

  Gündüz Gece

Emri « 1 2 3 ... 1623 1624 1625 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.