SERIALE Faqja 1

 • HISTORIA JONE - Serial Turk

  e premte

  27.5.22

  17:00

  HISTORIA JONE - Serial Turk

 • RUDINA

  e premte

  27.5.22

  17:00

  RUDINA

  Rudina

 • VOA

  e premte

  27.5.22

  18:00

  VOA

  VOA

 • Për ty

  e premte

  27.5.22

  18:00

  Për ty

 • Per’Puthen 3

  e premte

  27.5.22

  18:15

  Per’Puthen 3

  Për'puthen

 • VAJZA NE DRITARE

  e premte

  27.5.22

  18:20

  VAJZA NE DRITARE

  Camdaki kiz (2021)

 • Apartmenti i pafajësisë

  e premte

  27.5.22

  18:40

  Apartmenti i pafajësisë

  Masumlar Apartmanı (2020)

  Për çfarë do të debatojnë Safija dhe Naxhi në shkallët e pallatit? Gylbeni del me Esatin për herë të parë pas shumë kohësh. Çfarë kushtesh do ti vendosë Inxhi bashkëshortit të saj për të vazhduar përpara dhe a do të...

 • Dance

  e premte

  27.5.22

  19:30

  Dance

 • STOP

  e premte

  27.5.22

  20:05

  STOP

  Stop

 • Fiks Fare

  e premte

  27.5.22

  20:10

  Fiks Fare

  Fiks Fare

 • AKREPI - Serial Turk

  e premte

  27.5.22

  20:20

  AKREPI - Serial Turk

 • Molla e Ndaluar - Serial Turk

  e premte

  27.5.22

  21:00

  Molla e Ndaluar - Serial Turk

 • Fara e flliqt

  e premte

  27.5.22

  21:30

  Fara e flliqt

  Fara e Flliqt (2020)

  Liridoni & Gixha vijnë me fragmente të ndryshme, ironi, humor, fjalor tjetër, por mbi të gjitha plot situata komike.

 • Prive

  e premte

  27.5.22

  22:00

  Prive

  Prive

  Emisioni i showbizit nr.1 në vend me Liberta Spahiu, çdo javë hap dyert në botën e yjeve tanë duke sjellë intervistat, reportazhet më pikante rreth të rejave të tyre

 • Krah për krah

  e premte

  27.5.22

  22:00

  Krah për krah

Emri « 1 2 3 ... 12 13 14 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.