SERIALE Faqja 1

 • Krijesat e Vogla

  e premte

  24.5.24

  23:30

  Krijesat e Vogla

  Krijesat e Vogla

  Ndiqni aventurat e pesë krijesa shumë të vogla por me veprime të mëdha. Do të mësojmë çfarë ndodh me fëmijët në ambientet kur nuk ka një njeri përreth.

 • Kukuriku šou: Škola zove đake nove

  e shtunë

  25.5.24

  00:00

  Kukuriku šou: Škola zove đake nove

  Kukuriku šou

  Čujte i počujte! Ponovo se družimo sa Kreštom Petlićem! Šta je novo smislio, a šta umislio, kakve je smicalice spremio i šta ga u nedoumice baca... pratićemo svake subote u 12.05 na Prvom programu Televizije Srbije u...

 • TV Čorba

  e shtunë

  25.5.24

  00:00

  TV Čorba

  TV Čorba (2016)

  Glavni sastojci „TV Čorbe“ su ljudi, pojave, situacije, događaji, fenomeni... Voditelj Stefan Buzurović i kreativni tim na čelu sa rediteljem Milanom Konjevićem, obrađuje svakodnevne (TV) pojave iz drugog ugla, sa...

 • RTV 21 Popullore

  e shtunë

  25.5.24

  00:00

  RTV 21 Popullore

  RTV 21 Popullore

  Ketu jan krejt hitet dhe video klipe shqiptar nga RTV 21 popullore satelitor.

 • STOP

  e shtunë

  25.5.24

  00:05

  STOP

  Stop

  Aktualiteti shqiptar "alla Stop", problematika e njerëzve të thjeshtë, që pasi kanë trokitur në të gjitha dyert, gjejnë zgjidhje vetëm në "Stop", video-kamera të fshehta, që denoncojnë e demaskojnë korrupsionin,...

 • Pop Magic

  e shtunë

  25.5.24

  00:07

  Pop Magic

  Pop Magic (2014)

  A compilation of the most incredible magic tricks, with amazing images and no dialog for a very wide audience.

 • RTV 21 Popullore

  e shtunë

  25.5.24

  01:00

  RTV 21 Popullore

  RTV 21 Popullore

  Ketu jan krejt hitet dhe video klipe shqiptar nga RTV 21 popullore satelitor.

 • TV Čorba

  e shtunë

  25.5.24

  01:00

  TV Čorba

  TV Čorba (2016)

  Glavni sastojci „TV Čorbe“ su ljudi, pojave, situacije, događaji, fenomeni... Voditelj Stefan Buzurović i kreativni tim na čelu sa rediteljem Milanom Konjevićem, obrađuje svakodnevne (TV) pojave iz drugog ugla, sa...

 • TV Čorba

  e shtunë

  25.5.24

  01:00

  TV Čorba

  TV Čorba (2016)

  Glavni sastojci „TV Čorbe“ su ljudi, pojave, situacije, događaji, fenomeni... Voditelj Stefan Buzurović i kreativni tim na čelu sa rediteljem Milanom Konjevićem, obrađuje svakodnevne (TV) pojave iz drugog ugla, sa...

 • Zlatna ploča: Nada Mamula

  e shtunë

  25.5.24

  01:05

  Zlatna ploča: Nada Mamula

  Zlatna ploča

  U ovoj emisiji podsećamo se na Nadu Mamulu, prvu damu sevdaha.

 • Kukafshehti

  e shtunë

  25.5.24

  01:08

  Kukafshehti

  Hide And Seek

  Loja e Hapa - Dollapa ka argëtuar foshnjat dhe të vegjlit për vite me radhë! Çdo episod përmban tre objekte ku shikuesit mund të hamendësojnë se çfarë fshihet. Seriali është plot supriza dhe buzëqeshje.

 • Bebat

  e shtunë

  25.5.24

  01:52

  Bebat

  Bebat

  Një cikël për fëmijë 0-3 vjeç i cili na ndihmon,të njohim kafshë të reja, të identifikojmë burimet e tingujve të ndryshëm që dëgjojmë çdo ditë, lojëra të ndryshme me idenë për të ndihmuar njëri-tjetrin,ngjyrat,etj

 • RTV 21 Popullore

  e shtunë

  25.5.24

  02:00

  RTV 21 Popullore

  RTV 21 Popullore

  Ketu jan krejt hitet dhe video klipe shqiptar nga RTV 21 popullore satelitor.

 • Koktel priča

  e shtunë

  25.5.24

  02:05

  Koktel priča

  Koktel priča

  Iskusni boemi znaju da je šank najbolje mesto u kafani, a da su barmeni i koktel majstori postali moderni psholozi i tumači ljudskih sudbina. Za takvim šankom našli su se i vrhunski koktel majstor Veljko Kovačević i...

 • Na večeri kod 3C-5.emisija

  e shtunë

  25.5.24

  02:19

  Na večeri kod 3C-5.emisija

  Na večeri kod...

  Od 22. februara, svakog ponedeljka u 22 časa, na Prvom programu RTS-a gledamo drugu sezonu kulinarskog šou programa "Na večeri kod..." u kojem nam poznate ličnosti otvaraju vrata svojih domova i pokazuju kakvi su...

Emri « 1 2 3 ... 33 34 35 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.