SERIALE Faqja 1

 • Parabola

  e premte

  24.5.24

  22:40

  Parabola

  Parabola

  Emisija Parabola.

 • MeCast

  e premte

  24.5.24

  23:00

  MeCast

  MeCast

  Autore/moderatore: Megi Pojani. Nje program ku te ftuarit diskutojne rreth nje teme te vecante, nje ngjarje aktuale, jeten e tyre apo nje problematike me interes per shikuesit

 • Taratata

  e premte

  24.5.24

  23:04

  Taratata

  Taratata (2023)

  Each live broadcast showcases a variety of French and international artists singing classic titles, new songs, and unreleased duets... A veritable musical scene, prestigiously crowded with both the biggest stars and...

 • The daily show with Trevor Noah

  e premte

  24.5.24

  23:30

  The daily show with Trevor Noah

  The Daily Show (2024)

  Daily Show është një emision fitues i çmimeve Emmy dhe Peabody, që shikon ngjarjet kryesore të ditës përmes një syri të mprehtë, të bazuar në realitet por në mënyrë satirike. Së bashku me ndihmën e Ekipit të Lajmeve...

 • Sport Center

  e premte

  24.5.24

  23:30

  Sport Center

  SportsCenter

  Lajmet më të fundit nga sporti në vend dhe ai ndërkombëtar.

 • Profesioniştii... cu Eugenia Vodă

  e shtunë

  25.5.24

  00:00

  Profesioniştii... cu Eugenia Vodă

  Profesioniştii... cu Eugenia Vodă

 • Sintezë

  e shtunë

  25.5.24

  00:00

  Sintezë

  Sinteze

  Hapësira e debatit ekonomik. Emision nga Brenton Kotorri.

 • STOP

  e shtunë

  25.5.24

  00:05

  STOP

  Stop

  Aktualiteti shqiptar "alla Stop", problematika e njerëzve të thjeshtë, që pasi kanë trokitur në të gjitha dyert, gjejnë zgjidhje vetëm në "Stop", video-kamera të fshehta, që denoncojnë e demaskojnë korrupsionin,...

 • Cross Talk

  e shtunë

  25.5.24

  00:30

  Cross Talk

  Cross Talk

  This TV debate club presents hot-topic discussions on politics, business, newsmakers, global trends, present-day conflicts, dangers and challenges of the modern world.

 • Jedan dobar dan

  e shtunë

  25.5.24

  00:35

  Jedan dobar dan

  Jedan dobar dan

 • Paradise. La finestra sullo showbiz

  e shtunë

  25.5.24

  00:50

  Paradise. La finestra sullo showbiz

  Paradise - La finestra sullo showbiz (2022)

  Dall'Auditorium della Conciliazione in Roma, il Late Night Show all'Italiana su spettacolo, cultura e costume, con interviste ai protagonisti e contributi dai più grandi eventi internazionali.

 • PRIVE

  e shtunë

  25.5.24

  01:00

  PRIVE

  Prive

  Emisioni i showbizit nr.1 në vend me Liberta Spahiu, çdo javë hap dyert në botën e yjeve tanë duke sjellë intervistat, reportazhet më pikante rreth të rejave të tyre.

 • Rrefimet

  e shtunë

  25.5.24

  01:00

  Rrefimet

  Rrefimet

  Personazhe të artit e kulturës, në një rrëfim të detajuar të jetës profesionale dhe personale. Nga pikat kulminante të karrierës, te kalvaret e vështirësisë që çdo personazh ka kaluar, këto dhe shumë momente do të...

 • Cinematografo

  e shtunë

  25.5.24

  01:20

  Cinematografo

  Cinematografo (1994)

  The most famous Italian talk-show about the movie business.

 • Türkiye'nin Kelimeleri

  e shtunë

  25.5.24

  02:00

  Türkiye'nin Kelimeleri

  Türkiye'nin Kelimeleri

Emri « 1 2 3 ... 41 42 43 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.