Transmetimet në kanale:

BN  

Episodi vijues:

Nesër
18:00
Danas u Srpskoj, Info
e mërkurë
18:00
Danas u Srpskoj, Info
e enjte
18:00
Danas u Srpskoj, Info
e premte
18:00
Danas u Srpskoj, Info
REKOMANDIMET
 • Vesti

  image
  Otkrivamo kako se menjaju Srbija i svet. Pričamo o temama koje nas sve zanimaju. Osnovni zadatak naše Informativne redakcije jeste brzo, kvalitetno, pošteno i...
 • Dobro jutro, Srpska

  image
 • Telejurnal

  image
  Informativni program na rumunjskom jeziku.
 • Tg2

  image
  Notizie, reportage e aggiornamenti dell'ultimo minuto.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.