Transmetimet në kanale:

Kanal 10  

Episodi vijues:

20.4.24
04:20
Raport
e diel
03:40
Raport
e hënë
16:30
Raport me Naim Sadikun
e hënë
17:20
Raport me Naim Sadikun
e martë
04:20
Raport
Sot
16:30
Raport me Naim Sadikun
Sot
17:20
Raport me Naim Sadikun
Sot
04:20
Raport
Nesër
16:30
Raport me Naim Sadikun
Nesër
17:20
Raport me Naim Sadikun
Nesër
04:20
Raport
e enjte
16:30
Raport me Naim Sadikun
e enjte
17:20
Raport me Naim Sadikun
e premte
04:20
Raport
e premte
16:30
Raport me Naim Sadikun
e premte
17:20
Raport me Naim Sadikun
e shtunë
04:20
Raport
28.4.24
03:40
Raport
29.4.24
16:30
Raport me Naim Sadikun
29.4.24
17:20
Raport me Naim Sadikun
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.