Italian drama based in the turbulent political landscape of 1990s Italy.

Ishte në kanal:

MTV 80s  

REKOMANDIMET
  • Julia (2022)

    image
    In 1962, intrepid chef and cookbook author Julia Child (Sarah Lancashire) brings her signature panache into American living rooms with The French Chef – her...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.