Rubrica informativa del TG2.

Transmetimet në kanale:

RAI 2  

Episodi vijues:

e hënë
21:00
TG2 Post
e martë
21:00
TG2 Post
e mërkurë
21:00
TG2 Post
7.3.24
21:00
TG2 Post
8.3.24
21:00
TG2 Post
REKOMANDIMET
 • TG2 - Dossier

  image
  Approfondimento del Tg2. - Direttore Gennaro Sangiuliano A cura di Carlo Pilieci.
 • Ana Haber

  image
 • Lajme

  image
 • Mi manda Raitre

  image
  Federico Ruffo ci conduce in un viaggio nelle contraddizioni del paese dalla sanità, che deve fare ancora i conti con la pandemia del Covid 19, alla scuola, alle...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.