The team delve deep into some of the UK's most paranormal locations. Fusing psychic mediumship with paranormal investigation equipment, in an effort to prove the existence of the spirit world

Transmetimet në kanale:

DocuBox  

Episodi vijues:

Sot
03:00
The PAST Hunters 1, Ep. 4
e diel
03:00
The PAST Hunters
e hënë
05:30
The PAST Hunters 1, Ep. 5
17.6.23
04:00
The PAST Hunters
17.6.23
07:00
The PAST Hunters
18.6.23
00:00
The PAST Hunters
19.6.23
11:30
The PAST Hunters
21.6.23
11:00
The PAST Hunters
22.6.23
22:00
The PAST Hunters 1, Ep. 6
23.6.23
05:00
The PAST Hunters
23.6.23
13:00
The PAST Hunters 1, Ep. 7
24.6.23
01:00
The PAST Hunters 1, Ep. 1
25.6.23
09:00
The PAST Hunters 1, Ep. 12
26.6.23
11:00
The PAST Hunters 1, Ep. 11
27.6.23
04:00
The PAST Hunters 1, Ep. 9
29.6.23
01:00
The PAST Hunters 1, Ep. 10
REKOMANDIMET
 • Qytetet antike të padukshme (2018)

  image
  Qytetet e lashta ende ruajnë surpriza dhe thesare të fshehura nga sytë tanë prej shekujsh. Tani me teknologjinë më të fundit të skanimit, do të zbulojmë sekretet...
 • Africa (2013)

  image
  Vendi më i madh i egër i botës. I vetmi vend i planetit tonë, ku natyra shpaloset me gjithë madhështinë e saj. Në këtë vend ekzistojnë shumë më tepër sesa e kemi...
 • World's Greatest Cities (2018)

  image
  What makes a city great? The location? The architecture? The ambience? In this 6 x 50 min series, we circle the globe on a quest to discover the beating heart -...
 • Planeti Tokë (2006)

  image
  Përjetoni botën nga këndvështrimi i vetë kafshëve. Nga spektakli magjepsës i jetës së egër deri te takime intime, sezoni i dytë i Planetit Tokë ju sjell më afër...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.