FILMA Faqja 1

 • Imunitet ndaj vdekjes

  e shtunë

  18.9.21

  10:25

  Imunitet ndaj vdekjes

  Death Proof (2007)

  Në Austin Teksas, shoqet Julia Lucai, Arlene, Shanna dhe Lanna Frank takohen në një lokal për të pirë një gotë, për të tymosur diçka dhe për të takuar të dashurit e tyre para se të nisen të vetme në një udhëtim për në...

 • Logan

  e shtunë

  18.9.21

  11:30

  Logan

  Logan (2017)

  2017. Hugh Jackman, Patrick Stewart. Në të ardhmen e afërt, Logan i lodhur nga vite luftimesh e arratie, kujdeset për profesorin X në fshehtësi. Por bota e tyre kthehet përmbys kur një vajzë e re mutante kërkon...

 • Kodi kriminal

  e shtunë

  18.9.21

  12:15

  Kodi kriminal

  Trespass Against Us (2016)

  Për ti dhënë një të ardhme më të mirë djalit të tij, Çad përpiqet të dalë nga jeta kriminale që e karakterizon. Ky fakt do i bjerë në sy djalit të tij Kolbit si një " tradhti ", që në të vërtetë nuk e bën të dali nga...

 • Hakmarrësit 3: Lufta e Pafundë

  e shtunë

  18.9.21

  13:25

  Hakmarrësit 3: Lufta e Pafundë

  Avengers: Infinity War (2018)

  Superheronjtë bashkojnë forcat për të ndalur tiranin mbarëgalaktik Thanos, i cili synon të mbledhë 6 gurët e pafundësisë, për të imponuar vullnetin e tij në të gjitha realitetet.

 • Tigri dhe Dragoi

  e shtunë

  18.9.21

  13:55

  Tigri dhe Dragoi

  Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000)

  In 19th century Qing Dynasty China, a warrior gives his sword, Green Destiny, to his friend to deliver to safe keeping, but it is stolen, and the chase is on to find it. The search leads to the House of Yu where the...

 • Kategoria 7: Fundi i Botës

  e shtunë

  18.9.21

  13:57

  Kategoria 7: Fundi i Botës

  Category 7: The End of the World (2005)

  Tornado, stuhi elektrike dhe shkatërrim në masë ndërsa efektet e ngrohjes globale krijojnë një stuhi të madhe e cila kërcënon të copëtojë tokën me një fuqi të pashembullt. Profesori i Prinstonit Ros Dafi dhe Xhudit...

 • Kategoria 7: Fundi i Botës

  e shtunë

  18.9.21

  15:28

  Kategoria 7: Fundi i Botës

  Category 7: The End of the World (2005)

  Tornado, stuhi elektrike dhe shkatërrim në masë ndërsa efektet e ngrohjes globale krijojnë një stuhi të madhe e cila kërcënon të copëtojë tokën me një fuqi të pashembullt. Profesori i Prinstonit Ros Dafi dhe Xhudit...

 • Rënia e Shtëpisë Së Bardhë

  e shtunë

  18.9.21

  15:35

  Rënia e Shtëpisë Së Bardhë

  Një ish operative i Forcave Speciale dhe truprojë e presidentit duhet të luftojë që të marrë sërish në dorë Shtëpinë e Bardhë që kontrollohet nga terroristët

 • Porgi l'altra guancia

  e shtunë

  18.9.21

  15:45

  Porgi l'altra guancia

  Porgi l'altra guancia (1974)

  Two missionaries (Bud Spencer and Terence Hill) come into conflict with the authorities when they turn their missionary into a parrot farm. The Bishop of Maracaibo calls them his 'black sheep' and the Monsignore has...

 • Historia e Fshehtë e Drakulës

  e shtunë

  18.9.21

  15:50

  Historia e Fshehtë e Drakulës

  Dracula Untold (2014)

  Historia e patreguar e origjinës së Drakulës. I këcënuar nga pushtimi Otoman, që kërkon t'i marrë edhe fëmijët e tij si ushtarë, Drakula kërkon ndihmën e një njeriu misterioz, që mund t'i japë fuqitë për të mundur çdo...

 • Asgjesimi

  e shtunë

  18.9.21

  17:20

  Asgjesimi

  Extinction (2018)

  Një i panjohur fillon të ketë makthe mbi arrdhjen në Tokë të një force aliene shumë të fuqishme dhe shkatërrimtare. Por makthet e tij kthehen në realitet dhe atij i duhet të luftojë për jetën e tij dhe të familjes kur...

 • Ferri

  e shtunë

  18.9.21

  17:35

  Ferri

  Inferno (2016)

  Fituesi i çmimit Oskar, Ron Howard rikthehet me bestsellerin e Dan Brown në serinë Kodi i Da Vinçit. Kur simbologu Robert Langdon zgjohet në një spital italian me amnezi, ai kërkon ndihmën e doktoreshës Siena Bruks...

 • Misioni Sekret

  e shtunë

  18.9.21

  19:40

  Misioni Sekret

  Një pilote e Luftës së Dytë Botërore e cila kishte një mission secret, niset me një avion luftarak B-17, por gjatë rrugës has një prani të pazakontë në bordin e avionit…

 • Një superhero pa superfuqi 2

  e shtunë

  18.9.21

  21:00

  Një superhero pa superfuqi 2

  Kick-Ass 2 (2013)

  Heronjtë e vetëshpallur Shkelmuesi dhe Vajza Yll, përpiqen të rikthen në jetë si adoleshentë 'normalë', por shumë shpejt ata duhet të përballen me një sfidë shumë të rrezikshme...

 • Kapiten Amerika: Lufta Civile

  e shtunë

  18.9.21

  21:00

  Kapiten Amerika: Lufta Civile

  Captain America: Civil War (2016)

  Robert Downey Jr., Scarlett Johansson: Ndërhyrja politike në aktivitetet e Hakmarrësve shkakton një përçarje midis ish aleatëve Kapiten Amerika dhe Njeriut të Hekurt.

Emri « 1 2 3 4 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.