FILMA

 • Mos me harro

  e premte

  21.6.24

  20:30

  Mos me harro

  Beni Unutma (2011)

  Sinani dhe Ollxhaji janë dy djem që janë ndarë nga të dashurat dhe kanë humbur besimin te dashuria. Ata do të nisin gjithçka nga fillimi, por kur ish e fejuara e Olxhajit del sërish në skenë, gjërat fillojnë të...

 • Attraction

  e shtunë

  22.6.24

  00:40

  Attraction

  Prityazhenie (2017)

  An alien spaceship, following an accident in space, enters the earth atmosphere and being damaged by Russian fighter jets, crash lands in a populated area of Moscow taking a few hundred human lives in the crash. A...

 • Take Him Back

  e shtunë

  22.6.24

  18:00

  Take Him Back

  Aşk uykusu (2017)

  A woman tries to save her marriage and win her husband back whilst trying to solve her mental problems. Yonca, who is passionately attached to her husband, does everything for the sake of saving her relationship.

 • Një Dashuri Si Ti

  e diel

  23.6.24

  01:20

  Një Dashuri Si Ti

  Aşk Sana Benzer (2015)

  Një vajzë e re me një të kaluar shumë problematike bie në dashuri me një djalosh të bukur në një qytezë të vogël. Ata do të bien në dashuri, por diçka e pengon marrëdhënien e tyre.

 • Your Story

  e diel

  23.6.24

  13:20

  Your Story

  Senin Hikayen (2013)

  Hakan and Esra are a married couple in their mid-thirties. They are both uncertain about having a baby, but life has a surprise for them.

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.