poster

Shkolla e Magjisë

Upside-Down Magic (2020)

Fantazi, Familjar | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Kanada
Regjia: Joe Nussbaum
Disney Channel | 30.6.24 | 09:40

Vlerësimi: 5.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9/10

PëRMBLEDHJE

E dërguar në një shkollë magjistarësh, një vajzë dhe miqtë e saj të rinj, duhet të mësojnë të përdorin afësitë e tyre të mbinatyrshme për ti shpëtuar të gjithë nga forcat e së keqes...

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Pretty Freekin Scary (2023)

  image
  Fourteen-year-old Frankie Ripp had a perfect life — a great family, an annoying little brother, a popular boyfriend and a BFF she could always count on. However,...
 • Zombit (2018)

  image
  Një aventurë muzikore plot këngë dhe kërcime. Disa studentë nga Qyteti Zombi, janë transferuar në gjimnazin e një qyteti periferik. A do munden ata të...
 • Bretesja luftetare (2020)

  image
  Jeta e Megit, një brejtëse shumë punëtore, do të ndryshojë tërësisht kur papritur ajo kthehet në një Super Hero. Tashmë me emrin e ri: Brejtësja Luftëtare, Megi...
 • Mia dhe Njëbrirëshi (2020)

  image
  Pas humbjes së mamasë, 8 vjeçarja Mia, zhvendoset me familjen e saj në fermën e gjyshes në Montana. Papritur, një ditë, në pyll, Mia zbulon një Njëbrirësh, një...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.