PëRMBLEDHJE

Three women, three eras, one fate. In 1923, Violeta falls in love with a young man trying to escape to France. In 1941, Ines lives in a desert waiting for her long-lost lover, Paco. In 1975, Luisa realizes she’s feared love all her life.

Fotot

CrossroadsCrossroadsCrossroadsCrossroadsCrossroadsCrossroadsCrossroadsCrossroadsCrossroadsCrossroadsCrossroads

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Binarët (1987)

  image
  Asimit nuk i pëlqen puna dhe nuk është i lumtur me vendin modest që ka zënë në jetë. I vëllai, Kujtimi, është një punëtor i thjeshtë. Kur vihen në provë, del në...
 • Srce i njena deca (1988)

  image
  Story of the early maturity of a boy, which confirms the old pedagogical truth that life, joy and trouble that man carries with himself, are best teachers.
 • American Inquisition (2008)

  image
  A single mother struggles to clear her name after being wrongly accused and arrested for dealing drugs in an impoverished town in Texas.
 • Goodbye Morocco (2012)

  image
  Tangier, beginning of autumn. Dounia Abdallah, Moroccan, and Dimitri Barbarossa, Franco-Serbian, are lovers. They work together at the construction of a luxurious...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.