Vlerësimi: 5.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10

PëRMBLEDHJE

Event planner Olivia is thrilled at the opportunity to organise a luxury cruise, until she meets the rookie cruise director, who has his own ideas for the event.

Fotot

Love at Sea

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Picture Perfect Mysteries: Newlywed and Dead (2019)

  image
  Alexa's character owns a photo studio where she creates the most beautiful portraits for engagements, business owners, real estate brokers, etc. in a formal...
 • Nën vellon e Napolit (2017)

  image
  Filmi italian. Giovanna Mezzogiorno, Alessandro Borghi. Në Napoli, një mjeke ligjore kalon një natë pasionante me një të ri të pashëm, por më vonë trupin e tij e...
 • Apartamenti (2014)

  image
  erotik; Karl Urban, James Marsden, Wentworth Miller; Pesë burra të martuar ndajnë fshehurazi një apartament në qytet. Një vend ku realizojnë fantazitë e tyre të...
 • Twist of Fate (2016)

  image
  When a temporary auto call worker rescues an interior designer by talking with her to calm her down the two believe that they should explore the spark they felt...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.