poster

Von ganzem Herzen

Von ganzem Herzen (2009)

Komedi, Romancë | Gjermani
Regjia: Berno Kürten

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.7/10

PëRMBLEDHJE

Meticulous medical doctor Hannah Blacher and eccentric writer Arthur Chalimar live next door to each other in the same hotel. Some friction soon arises...

Fotot

Von ganzem HerzenVon ganzem HerzenVon ganzem HerzenVon ganzem HerzenVon ganzem HerzenVon ganzem HerzenVon ganzem HerzenVon ganzem HerzenVon ganzem HerzenVon ganzem HerzenVon ganzem HerzenVon ganzem HerzenVon ganzem HerzenVon ganzem HerzenVon ganzem Herzen

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.