poster

The Good Neighbor

The Good Neighbor (2016)

Dramë, Fantashkencë, Krim, Horror, Thriller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.3/10

PëRMBLEDHJE

A pair of mischievous high school kids create the illusion of a haunting on an unsuspecting elderly neighbor while keeping his every reaction under surveillance. A series of coincidences leads to tragedy.

Fotot

The Good NeighborThe Good NeighborThe Good NeighborThe Good NeighborThe Good NeighborThe Good NeighborThe Good NeighborThe Good NeighborThe Good Neighbor

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Tension i larte (2003)

  image
  Aleksa dhe Marie janë dy shoqe kolegji që shkojnë disa ditë me pushime. Por një maniak, sadist dhe vrasës i çmendur hyn në shtëpinë e tyre. A do ta zbulojnë dot...
 • Djallin afër (2019)

  image
  Helen Hunt, Jon Tenney. Disa ngjarje të çuditshme shqetësojnë detektivin e një qyteti të vogël dhe familjen e tij, ndërsa ai heton zhdukjen e mistershme të një...
 • Sezoni i vdekjes (2004)

  image
  Kur një endacak i ri detyrohet ta kalojë dimrin në një qytet të vogël afër detit, pa qëllim bëhet shkrehës për mashtrim dhe vrasje.
 • Roman J. Israel, Esq. (2017)

  image
  Denzel Washington, në rolin e një avokati idealist, jeta e të cilit merr një kthesë tjetër kur vlerat aktiviste që e kanë karakterizuar gjatë gjithë jetës vihen...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.