PëRMBLEDHJE

TIGER gets what she wants. VANILLA does not know what she wants. Apart from one important thing: a uniform. TIGER teach her to bite, and VANILLA tastes blood. So TIGER needs to learn a new rule: They sow the wind and reap the whirlwind.

Fotot

Tiger GirlTiger GirlTiger GirlTiger GirlTiger GirlTiger GirlTiger GirlTiger GirlTiger Girl

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Apaharan (2005)

  image
  Ajay lives with his stern, honest, disciplinarian and Gandhian widowed father, Prof. (retd.) Raghuvansh Shastri. Ajay works as a salesman, but soon finds himself...
 • Hot Boyz (2000)

  image
  Injustice begets a criminal. Kool is an artist without prospects, a black belt in karate, and in love with LaShawna, poised and college bound. One night she...
 • Vrasës Të Lindur (1994)

  image
  Natyra e tij e shtyn njeriun të vrasë sepse qenia njerëzore nuk është asgjë më shumë se një kafshë. Nuk ju besohet? Mirësevini në botën e Majkut dhe Melorit,...
 • Linja themelore (2010)

  image
  Baseline është një klub disko që ngjan me një mejhane në qendër të Londrës Lindore. Radha për të hyrë brenda vazhdon rregullisht përgjatë gjithë rrugës. Dani...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.