Shadow of a Doubt

Shadow of a Doubt (1991)

Dramë, Thriller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Karen Arthur

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.5/10

PëRMBLEDHJE

Charlie is a young woman who is thrilled that her favorite Uncle Charlie is coming home for good. But she soon discovers that her namesake, a "Wall Street financier," has a deep, dark secret. And knowledge of that secret by anyone can prove to be deadly.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Idet e marsit (2011)

  image
  Një dramë politike me regji të George Clooney, prezantuar në Festivalin e 68-të të Filmit në Venecia...Me Paul Giamatti, Philip Seymour Hoffman.
 • Borxhi (2010)

  image
  Helen Mirren, Sam Worthington. Tre agjentë të nderuar të shërbimit sekret Mosad, në vitin 1965, ndërmorën një mision pothuajse të pamundur për të kapur një doktor...
 • Çështja Slloun (2016)

  image
  Jessica Chastain, Mark Strong. Pas disa masakrave me armë, një nga lobistet më të fuqishme të Uashingtonit, i kundërvihet mbështetësve të armëve, por zbulon se...
 • Sekrete Që Vrasin (2019)

  image
  Një adoleshente, Laura, lind një vajzë, të cilën prindërit e saj e japin për birësim. Pas 20 vjetësh, një vajzë troket në derën e saj dhe hiqet si bija e saj...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.