PëRMBLEDHJE

A small group of survivors at a military installation who survived World War 3 attempt to drive across the desolate wasteland to where they hope more survivors are living. Hopefully their specially built vehicles will protect them against the freakish weather mutated plant and animal life and other dangers along the way.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Klara (2018)

  image
  Filmi "Klara" tregon historinë e Isak Brunos, një astronom i konsumuar nga kërkimi për jetën përtej Tokës. I bindur që universi ësthë një vend i errët dhe i...
 • Beteja e Los Anxhelesit (2011)

  image
  Aaron Eckhart, Michelle Rodriguez. Toka është pushtuar nga jashtëtokësorë që kërkojnë të shfarosin njerëzimin. Një skuadër marinsash, po përpiqen të luftojnë...
 • Imitation Girl (2017)

  image
  Imitation Girl is the lyrical telling of a mysterious being who arrives on Earth in the shape of a young woman. Taken in by Iranian immigrants, a brother and...
 • Njeri mole (2010)

  image
  Dhjet vjet pas vrasjes së një djali të ri nga ana e një grupi të shokëve të shkollës së mesme dhe të fshehjes, shokët janë vrarë një nga një. Morthmani i ndjek...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.