Vlerësimi: 6.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.1/10
(9 Voto)

PëRMBLEDHJE

Matthew McConaughey, Naomi Watts. Një profesor amerikan me një të kaluar të trazuar, shkon në pyllin japonez të quajtur 'Deti i pemëve', ku takohet me një njeri misterioz me të cilin fillon një rrugëtim jetëndryshues...

Fotot

Deti i pemëveDeti i pemëve

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Korridori i errët (2018)

  image
  Anna Sophia Robb, Uma Thurman. Një adoleshente problematike dërgohet në një shkollë ekskluzive me konvikt, ku aftësitë e jashtëzakontëshme të studentëve vijnë më...
 • Dritarja e fshehtë (2004)

  image
  Pas ndarjes me të shoqen, shkrimtari i famshëm Mort Rainey, përballet papritur, në shtëpinë e tij të vetmuar buzë liqenit me një te panjohur të rrezikshëm. Quhet...
 • Në tokë të huaj (2015)

  image
  Nicole Kidman, Hugo Weaving. Te sapo shpërngulur në një qytezë në shkretëtirë, jeta e një çifti do të zhytet në një kaos total, kur dy fëmijët e tyre adoleshentë...
 • Fshati (2004)

  image
  Një komunitet i izoluar në një fshat të vogël rron me frikën e disa krijesave të fshehura në pyllin përreth. Dikush merr frikën në sy dhe shkon deri atje ku...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.