Vlerësimi: 5.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.1/10
(47 Voto)

PëRMBLEDHJE

Idris Elba, Matthew McConaughey. Bazuar në librat bestseller të Stephen King. Roland Deschain, pistolero i fundit, i dënuar të luftojë një betejë të përjetshme kundër Njeriut me të Zeza, është i vendosur ta ndalojë atë që të shkatërrojë Kullën e zezë, e cila bën të mundur ekzistencen e universit.

Fotot

Kulla E ZezëKulla E ZezëKulla E ZezëKulla E ZezëKulla E ZezëFoto: RTL / © 2017 Columbia Pictures Industries, Inc. and MRC II Distribution Company L.P.Foto: RTL / © 2017 Columbia Pictures Industries, Inc. and MRC II Distribution Company L.P.Foto: RTL / © 2017 Columbia Pictures Industries, Inc. and MRC II Distribution Company L.P.Foto: RTL / © 2017 Columbia Pictures Industries, Inc. and MRC II Distribution Company L.P.Foto: RTL / © 2017 Columbia Pictures Industries, Inc. and MRC II Distribution Company L.P.Foto: RTL / © 2017 Columbia Pictures Industries, Inc. and MRC II Distribution Company L.P.Foto: RTL / © 2017 Columbia Pictures Industries, Inc. and MRC II Distribution Company L.P.Foto: RTL / © 2017 Columbia Pictures Industries, Inc. and MRC II Distribution Company L.P.Kulla E ZezëKulla E Zezë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Kredoja e Vrasësve (2016)

  image
  Michael Fassbender. Bazuar në një nga videolojërat më të suksesshme! Kur Kalum Linç, eksploron kujtimet e paraardhësit të tij Agilar, ai kthehet në një vrasës të...
 • Valeriani - Heroi pertej kufijve (2017)

  image
  Fanatshkencë: Stacioni hapësinor Alfa është një qytet ku qëniet nga planete të ndryshëme jetojnë në paqe. Paqja u është dhënë nga një forcë njerëzore.Majori...
 • Mumja (2017)

  image
  Tom Cruise, Annabelle Wallis. Një princeshë egjiptiane e lashtë, zgjohet nga varri i saj në shkretëtirë dhe lëshon mbi tokë ligësinë e mbledhur për mijëra vite e...
 • Celulari (2016)

  image
  John Cusack, Samuel L. Jackson. Bazuar në novelën e Stephen King. Pasi një sinjal misterioz celulari kthen njerëzit në vrasës të tërbuar, një artist do të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.