PëRMBLEDHJE

Grejs Trei, është besimtare e devotshme dhe këngëtare e jashtëzakonshme. Por ende në moshën delikate të adoleshencës, ajo nënshkruan një kontratë muzike që e përball me 'botën e vërtetë' dhe vë në dilemë besimin e saj...

Fotot

Këngë për ty

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.