poster

Lost Command

Lost Command (1966)

Aksion, Dramë, Luftë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Mark Robson

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.3/10

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Aleatet (2014)

  image
  Filmi britanik. Një kapiten i ushtrisë amerikane dhe një rreshter anglez, duhet të lënë mënjanë mëritë personale dhe të përpiqen të realizojnë një mision të...
 • Patrioti (2000)

  image
  Benxhamin Martin është një fermer që e dëshiron paqen, por një oficer sadist i ushtrisë britanike i vret të birin dhe e nxit kështu të marrë pjese në luftë
 • Alarm i kuq (1995)

  image
  Nga regjisori Tony Scott. Me Denzel Washington, Gene Hackman. Film kandidat për tre çmime Oskar. Hans Zimmer fitues i cmimi Grammy" për muzikën më të mirë. Gjatë...
 • Arratisje nga Dankirku (2020)

  image
  Në Francën e pushtuar nga nazistët, një kampion boksi i kapur rob, detyrohet të luftojë me një kundërshtar gjerman po aq të fortë, për të argëtuar pushtuesit. Për...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.