Vlerësimi: 5.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.6/10
(10 Voto)

PëRMBLEDHJE

Harry is the latest generation of the Crumbs, famous and extremely talented detectives. Unfortunately talent seems to have skipped a generation and Harry is reduced to "gumshoe" work at a remote branch of the Crumb detective agency. Back at headquarters, Crumb executive Elliot Draison hatches an evil plan which requires the inclusion of an incompetent detective. With Harry Crumb on the case Draison thinks everything will run fine for him. Despite his best efforts Crumb actually makes some headway in the case...

Fotot

Who's Harry Crumb?Who's Harry Crumb?Who's Harry Crumb?Who's Harry Crumb?Who's Harry Crumb?

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.