PËRMBLEDHJE

In the port of Cagliari, 16 Moroccan workers are governing a ship. They govern their work. They renounce, voluntarily, on their freedom, hoping to preserve their work and to recover the wages in arrears. The ship is their temporary home, where they sleep, eat, pray, observe Ramadan. In Rome, a University teacher has "forced" a young student to follow this story...

Fotot

La nostra quarantenaLa nostra quarantenaLa nostra quarantenaLa nostra quarantenaLa nostra quarantenaLa nostra quarantenaLa nostra quarantenaLa nostra quarantena

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Thunderbolt in Mine Eye (2020)

  e mërkurë
  image
  Harper enters high school and sparks a relationship with her brother's best friend, Tilly. While Harper deals with social blowback, the older Tilly is...
 • Sekreti - Forca e Të Endërruarit (2020)

  e mërkurë
  image
  Miranda Wells është një e ve e re që punon shumë për të rritur tre fëmijët e saj. Një ditë gjatë një stuhie shkatërruese ajo takon Bray Johnson, një njeri...
 • Çlirimi (2007)

  e mërkurë
  image
  Ana e ka kaluar në Francë pjesën më të madhe të jetës së saj, por origjina e saj është nga Izraeli. Kur gruas i vdes i jati, Ana takohet me vëllain e saj, me nënë...
 • La femme tranquille (2008)

  e mërkurë
  image
  A drama that portrays how life was for many Frenchmen during the Nazi occupation, Fallen from the Sky follows the story of Louise. Despite the profound love for...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.