poster

Sharra 2

Saw II (2005)

Horror, Fantazi, Krim, Aksion, Dramë, Mister | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Kanada
TV1000 Balkan | 29.4.24 | 23:15

Vlerësimi: 6.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.9/10
(40 Voto)

PëRMBLEDHJE

Tobin Bell. Një vrasësi që i pëlqejnë lojërat vdekjeprurese ka mbyllur disa njerëz në një shtëpi horrori. Ata do të kërkojnë një rrugedalje, por do të hasen vazhdimisht në kurthet e tmerrshme të ngritura nga ai.

Fotot

Sharra 2Sharra 2Sharra 2Sharra 2Sharra 2Sharra 2Sharra 2Sharra 2LionsgateLionsgateLionsgateLionsgateLionsgate

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Kur bie nata (2017)

  image
  Pas një apokalipsi që e lë botën me pak të mbijetuar, dy familje detyrohen të jetojnë në të njëjtën shtëpi për të mbajtur larg të keqen, vetëm për të zbuluar se...
 • Largohu (2017)

  image
  Daniel Kaluuya. Një i ri Afro - Amerikan takon për herë të parë prindërit e të dashurës së tij të bardhë, në shtëpinë e tyre në pyll. Shumë shpejt, mirësjellja e...
 • Të tjerët (2001)

  image
  Një performancë e shkëlqyer që ka hyrë në memorien kolektive në thrillerin psikologjik me regji të Alehandro Amenábar... Nicole Kidman - fituese e çmimit Oskar,...
 • I Lived (2015)

  image
  A young online app reviewer's latest assignment mysteriously improves his life, but also starts to tear him apart.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.