Vlerësimi: 6.2/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.1/10
(46 Voto)

PëRMBLEDHJE

Bryan Cranston, Zoey Deutch, James Franco. Festat e fundivitit rrezikojnë të marrin të tatëpjetën kur një baba që e ka pikë të dobët vajzën e tij, zbulon se i dashuri i saj milioner ka në plan t'i propozojë për martesë...

Fotot

Pse ai?Pse ai?Pse ai?Pse ai?Pse ai?Pse ai?Pse ai?Pse ai?Pse ai?Pse ai?Pse ai?Pse ai?Pse ai?Pse ai?Pse ai?

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Blind Date (1987)

  image
  Walter Davis is a workaholic. His attention is all to his work and very little to his personal life or appearance. Now he needs a date to take to his company's...
 • Si ta shkruaj dashurinë (2014)

  image
  Hugh Grant, Marisa Tomei. Një skenarist në krizë financiare detyrohet të lërë Hollivudin për të dhënë mësim në universitetin e një qyteti të vogël. Atje njihet me...
 • Shkëmbimi (2010)

  image
  Jennifer Aniston, Jason Bateman. Një grua beqare, vendos të bëhet nënë përmes një dhuruesi. Por në ditën e madhe, ndodh një shkëmbim që s'kuptohet derisa ajo...
 • Idhët-ëmbël (2009)

  image
  Një ekspert i vlerësuar robusto është dërguar në Tajlandë nga shefi i tij manjatit eksentrik për kafe për të blerë një kulture ekzotike për fasule. Jeta e tij "e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.