PëRMBLEDHJE

Romance and murder are intertwined in this 19th-century tale. At the turn of the century, fearless midwife Gesa finds her investigation into mysterious murders leading her deeper into darkness. Meanwhile, her affair with the prestigious Dr. Heuser grows more controversial among high society.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Një emër midis njerëzve (1983)

  image
  Film portret mbi figurën më të njohur të lëvizjes anti-feudale të viteve '20, patriotit Avni Rustemi. Aktiviteti politik intensiv i Avni Rustemit, jepet i lidhur...
 • Si gjithë të tjerët (1981)

  image
  Vullneti, i rritur në shtëpinë fëmijës, sapo ka mbaruar ushtrinë dhe duhet të zgjidhë një sërë problemesh. Për këtë ai gjen mbështetje tek drejtoresha e shtëpisë...
 • Fëmija i Fshehur (2021)

  image
  Një mësues pianoje, i cili jeton në një lagje të klasës punëtore, lejon një dhjetëvjeçar të fshihet në apartamentin e tij nga njerëz që e kërkojnë
 • At War (2018)

  image
  After promising 1100 employees that they would protect their jobs, the managers of a factory decide to suddenly close up shop. Laurent takes the lead in a fight...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.