Vlerësimi: 7.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.9/10
(9 Voto)

Fotot

E Kuqja dhe E ZezaE Kuqja dhe E Zeza

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Djali me pizhame me vija (2008)

  image
  Historia e parë mes syve të pafajshëm të Brunos, djali 8 vjecar i komandantit të trupave SS, qe drejton nje kamp përqëndrimi. Përtej gardhit me tela, ai njihet me...
 • Premtimi i jetës (2014)

  image
  Pas betejës së Galipolit, në vitin 1915, një fermer australian, Konori, udhëton për në Turqi për të gjetur tre djemtë e tij të zhdukur. Gjatë qëndrimit të tij në...
 • Freedomfighters (1996)

  image
  At the outbreak of the Spanish Civil War, the nun Maria is forced to flee her convent. She takes refuge in a brothel, until it is liberated by a woman's anarchist...
 • The Battle of Kosovo (1989)

  image
  On June 28th 1389, at Kosovo Polje, an army of the Serbian Prince Lazar made a stand against the advancing Ottoman forces of Sultan Murad, resulting in a great...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.