PëRMBLEDHJE

Arnold Schwarzenegger, Abigail Breslin. Pasi vajza e tij infektohet nga një virus që pak e nga pak e kthen në zombi, një fermer i thjeshtë nuk ndalet përpara asgjëje për t'u kujdesur dhe për ta shpëtuar...

Fotot

MegiMegiMegiMegiMegiMegiMegiMegiMegiMegiMegiMegiMegiMegiMegi

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.