poster

Nevada

Nevada (1997)

Dramë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Gary Tieche

Vlerësimi: 5.2/10

PëRMBLEDHJE

Chrysty walks through the desert carrying nothing and heading nowhere. She enters a very small town called Silver City. The local community of woman is intrigued by the sudden arrival of an attractive stranger and they find out that Chrysty left a husband and three kids behind. One of the women, McGill, calls Chrysty's husband, West to tell him where his wife is and he comes to town..

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Koncert në vitin 1936 (1978)

  image
  Vizita e dy artisteve për të mbajtur një koncert në qytetin e Lushnjës gjatë kohës së monarkisë shqiptare, trondit jetën e një qyteti tejet konservator.
 • Kurrë rrallë nganjëherë gjithmonë (2020)

  image
  Sidney Flanigan, Talia Ryder, Théodore Pellerin. Një portret intim i dy vajzave adoleshente në Pensilvaninë rurale. Pasi zbulon se është shtatzënë, Autumn, së...
 • Zadah tela (1983)

  image
  Man due to misunderstanding and hardslife, divorce with his wife and left the city. It comes in a new environment, meeting new people and new wife. Crucified...
 • Dita e parë e emërimit (1982)

  image
  Bardha është përgjegjëse sektori në një kooperativë bujqësore, ndërsa Gjika përgjegjës turni në një minierë. Dashuria për punën bën që ata të emërohen në poste të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.