PëRMBLEDHJE

Në Gjermaninë e pas luftës së dytë botërore, një prokuror i ri në kërkim të kriminelëve të luftës, po zbulon disa të vërteta që institucionet kanë bërë çmos për t'i fshehur me çdo kusht.

Fotot

Labirinti i heshtjesLabirinti i heshtjesLabirinti i heshtjesLabirinti i heshtjesLabirinti i heshtjesLabirinti i heshtjesLabirinti i heshtjes

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Troja (2004)

  image
  Brad Pitt, Eric Bana, Orlando Bloom. Epika legjendare e Homerit vjen me lojën e një kasti yjesh të kinemasë botërore që risjellin konfliktin e grekëve me trojanët...
 • Dorotej (1981)

  image
  In medieval Serbia, a young monk, a master of herbal medicine, attracts the attention of a warlord's wife.
 • Mbreti i parë (2019)

  image
  Një histori dashurie, gjaku dhe konflikti. Vëllezërit Romulus dhe Remus marrin një udhëtim, që do ta bëjë njërin prej tyre themeluesin e kombit më të madh që ka...
 • The Assassination at Sarajevo (1975)

  image
  Historical depiction of the events preceding the political murder of Archduke Franz Ferdinand, would-be emperor of the Austro-Hungarian throne, in Sarajevo, June...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.