Vlerësimi: 6.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.7/10
(17 Voto)

PëRMBLEDHJE

Julia is babysitting two young kids while a doctor and his wife are out. During the evening, a stranger knocks on the door asking Julia if she can call the auto club so he can get a tow. The phone line is dead though. This is all part of the act as he has made his way inside and abducted the two children. Years later, Julia has become an introvertive college student. She claims the stalker is back haunting her. Enter Jill Johnson and now retired cop John Clifford, who have reunited to help Julia find the stalker. Can they stop him before he strikes again?

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Pylli i vetëvrasjeve (2016)

  image
  Natalie Dormer, Taylor Kinney. Një vajzë e re shkon në Japoni në kërkim të motrës së saj të zhdukur dhe e gjen veten në një pyll misterioz ku forca të...
 • The Vigil (2019)

  image
  In the Hasidic community of Boro Park, Brooklyn, a despondent young man, short on both faith and funds, reluctantly agrees to assume the responsibility of an...
 • Urban Legend (1998)

  image
  Urban Legend tells the story of a group of pretty college students at a remote New England university. The focus of the story is Natalie, a beautiful,...
 • Cherry Falls (1999)

  image
  In the small town of Cherry Falls, a psychotic murderer is killing off the virgins of the local high school.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.