Vlerësimi: 7.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.4/10
(27 Voto)

PëRMBLEDHJE

Steve Martin. Donte të mbërrinte në shtëpi në 'Ditën e Falenderimeve', por fati s'i buzëqeshi. Fluturimi i tij me avion është anuluar për shkak të një stuhie debore, dhe pasagjeri i trenit që ka në krah nuk gëlltitet lehtë.

Fotot

Avionë, trena dhe automobilëAvionë, trena dhe automobilëAvionë, trena dhe automobilëAvionë, trena dhe automobilëAvionë, trena dhe automobilëAvionë, trena dhe automobilëAvionë, trena dhe automobilëAvionë, trena dhe automobilëAvionë, trena dhe automobilëAvionë, trena dhe automobilëAvionë, trena dhe automobilë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • House of D (2004)

  image
  On their son Odell's 13the birthday, graphic artist Tom Warszaw finally confesses to his wife why he fled Greenwich Village, NYC at that age to Paris. As a...
 • Fëmijë të mbarë (2016)

  image
  Pas përfundimit të gjimnazit, katër shokë fëmijërie që jetonin në pjesën e varfër të qytetit zgjodhën universitetet më të mira. Gjatë shkollës ata nuk kishin...
 • Vera e jetës sime (2013)

  image
  Liam James, Steve Carell. Ndërkohë që detyrohet të shkoje me pushime me nënën e tij dhe të dashurin e saj, një 14 vjeçar miqësohet me një punonjës në një park...
 • All Ladies Do It (1992)

  image
  A happily married 24-year-old woman who experiences an inexplicable, rather restless craving to finally live her life intensely, retells her extra-marital...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.