PëRMBLEDHJE

On their way back from a conference, two medical school friends bump into a college cheerleaders contest in Oregon. Party animal Patrick Fisher insists on going until his buddy concedes to 'one beer', but dutiful Steve Hillman is the one who gets seduced by local Amber. Alas it's a trap; he gets robbed and her lover, Bo Cooper, beats him up and abuses him. Disgusted with himself Bo shoots himself - his father is the local sheriff. He has a terrible corrupt hold over the town and sets the boys up as wanted 'killers'. Only Steve's girlfriend and local paranoid civil rights-obsessed loner Olie Parks will still help them to contact the already suspicious FBI.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Rrezik në mal (2018)

  image
  Jason Momoa. Xho është njeri familjar që drejton një kompani transporti drurësh, por një nga shoferët fsheh një sasi të madhe droge në kabinën e tij në mal. Kur...
 • Nën diellin përvëlues (2013)

  image
  Stephen Dorff, Maisie Williams. Në Afrikë me familjen, një shkencëtar ngatërron rrugën dhe vritet nga një tregtues armësh. Tani e dashura dhe vajza e tij...
 • Trupat speciale (2006)

  image
  Jean-Claude Van Damme. Një veteran i forcave speciale formon një ekip truprojash për të mbrojtur një ish Kampion boksi të Peshave të Rënda dhe familjen e tij nga...
 • Bija e ujkut (2019)

  image
  Pasi i biri rrëmbehet, në vend që të kërkojë ndihmë, një ushatarake veterane merr peng njërin prej rrëmbyesve dhe e detyron të ndërmarrin një udhëtim të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.