Vlerësimi: 5.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.7/10
(29 Voto)

PëRMBLEDHJE

Max Peterson është një njeri që udhëton gjithë kohën, një ekspert i teknologjisë, i cili instalon sistemet e sigurisë në kompjuter. Ai merr një dhuratë anonime: një telefon që merr mesazhe, falë të cilave ai fiton në kazino. Maks shumë shpejt do ta shohë veten në telashe, i ndjekur nga vrasës me pagesë, shefi i sigurisë së kazinosë, por edhe një agjent i CIA-s. Maks, kush është duke të dërguar mesazhe? Ata që kanë bërë të njëjtën gjë më parë kanë përfunduar të vdekur. Pas disa informacioneve konfidenciale, Maks kupton se është në rrezik, ndaj përpiqet të gjejë rrënjët e konspiracionit - që duket se ka akses në çdo kamera të sigurisë në botë - edhe përpara se ai të bëhej viktima e rradhës. Pse kjo po i ndodh pikërisht atij dhe kujt mund t'i besojë?

Fotot

DhuntiaDhuntiaDhuntiaDhuntiaDhuntiaDhuntiaDhuntiaDhuntiaDhuntiaDhuntiaDhuntiaDhuntiaDhuntiaDhuntiaDhuntia

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Grusht global (2009)

  image
  C.Owen, N.Watts. Një agjent i Interpolit dhe një Zv. Prokurore janë te vendosur të vënë përpara drejtësisë një nga bankat më të fuqishme të botës, e përfshirë në...
 • Vënësi i drejtësisë 2 (2018)

  image
  Denzel Washington në një nga rolet e tij më të spikatura. Robert McCall ka ndihmuar gjithmonë në mënyrë të vendosur të shfrytëzuarit dhe të shtypurit të gjejnë...
 • Vdekja (2005)

  image
  Një ish-hajdut po përpiqet të kërkojë hakmarrje ndaj atyre që e futën në kurth.
 • Zemërimi i një burri (2021)

  image
  Jason Statham. Roja i ri i sigurisë në një kompani transporti parash, befason kolegët kur shpalos aftësitë e tij të mprehta me armë, gjatë një sulmi nga grabitës...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.