Vlerësimi: 6.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.6/10
(5 Voto)

PëRMBLEDHJE

A young man in the 1940s raises a family in Alabama after his wife leaves him for an Englishman and moves to England. When the wife dies, she leaves a request to be brought back to Alabama to be buried, and at that point the man hasn't seen her in nearly 30 years. The two families - her original family she abandoned and her English family - meet and make an attempt to adjust to each other, with uneven results.

Fotot

Jayne Mansfield's CarJayne Mansfield's CarJayne Mansfield's CarJayne Mansfield's CarJayne Mansfield's CarJayne Mansfield's CarJayne Mansfield's CarJayne Mansfield's CarJayne Mansfield's Car

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.