Vlerësimi: 4.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10

PëRMBLEDHJE

Kirsty Cotten is now grown up and married to Trevor Gooden. Her memory of the events that took place back at her parent's home and the mental institution have dimmed, but she is still traumatized. One fateful day, the two get into a fatal car crash, killing Kirsty. Now, Trevor finds himself in a strange world full of sexy women, greed and murder, making him believe he may be in hell. He follows the clues all the way to Pinhead.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Ekzorcisti: Zanafilla (2004)

  image
  Vite para se të shpëtonte shpirtin e një vajze të pushtuar nga djalli, At Lancaster Merrin, ndodhej në Afrikën e Jugut dhe pikërisht këtu përballet për herë të...
 • Djalli në kuti (2012)

  image
  Jeffrey Dean Morgan, Kyra Sedgwick. Frymëzuar nga një histori e vërtetë. Dy prindër të divorcuar do të bëjnë të pamundurën për të shpëtuar vajzën e tyre nga një...
 • Gotika (2003)

  image
  Doktoresha Miranda Grey ishte eksperte ne dallimin e racionales, e te llogjikshmes… Deri diten qe u zgjua ne anen tjeter te realitetit. Si mund te kesh besim tek...
 • No Escape Room (2018)

  image
  When an escape room attraction turns from a fun bonding activity to a dangerous paranormal experience, a father and daughter must flee from an angry spirit.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.