PëRMBLEDHJE

Benjy Taylor is a rookie cop who goes undercover to nab a gang of car thieves led by Ted Varrick. Taylor becomes too involved and starts to enjoy the thrill and lifestyle of the car thieves, and falls in love with Varrick's sister Ann.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Blind Trust (2007)

  image
  Cassie Stewart's world crashes around her when she awakens to find herself with a gun in her hand, lying next to the half-naked bodies of her lover, Bobby Rose...
 • Loft (2010)

  image
  Five married friends make a pact to share a secret loft for their extramarital affairs. When the body of a young woman is found in the loft, they begin to suspect...
 • Butësia (2009)

  image
  Tri jetë. Detektivi i Bufalos, togeri Kristofuoro, gruaja e të cilit është në spital, interesohet për Erik Komenkon, një i mitur që vrau prindërit e tij dhe do të...
 • Dhoma e vlimit (2000)

  image
  Giovanni Ribisi, Vin Diesel, Ben Affleck. I etur për të fituar mbështetjen e të atit, një djalë i ri fillon të punojë për një firmë të shitjes së stoqeve, por...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.