PëRMBLEDHJE

Nicole walker is the average 16 year old girl; wants to have fun, and dreams of her Prince Charming. When she and her best friend Margot appear at a party, she meets older bad boy David. Everything seems to be going so well and Nicole and David become a couple. Nicole's family like David and she decides she loves him enough to give herself to him one night after a date. However, as soon as they became official, David has become a possessive and jealous boyfriend. He even beats up one of Nicole's close male friends when he is seen giving her a hug at the end of school. After this dark event Nicole never wants to see David again but he tries his hardest to make sure Nicole will take him back. Soon enough she forgives him and things seem to be going well again until a sick situation involving Nicole's best friend Margot turns to her and David breaking up again. This time David is not taking any chances with not being with Nicole so him and his friends go into her family home and attempt to take Nicole. Will David get Nicole or will she and her family hold back and get rid of David's sick craving for Nicole?

Fotot

FearFearFearFearFearFear

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Stuhi e pafund (2022)

  image
  Bazuar në histori të vërtetë. Një alpiniste me përvojë (Naomi Watts), vendos të ngjitet e vetme në malin Uashington, por detyrohet të kthehet për shkak të një...
 • Nice Dead Girls (2002)

  image
  A lesbian couple rents an apartment in a seemingly normal building which happens to be populated with all kinds of freaks. Initially kind but unaware of their...
 • Zoteri Barington (2003)

  image
  Lila, që vuan nga fobia e ndenjies në vende të hapura, banon bashkë me burrin e saj Samuelin, i cili është I ndërgjegjshëm për sëmundjen e saj. Një ditë ndodh...
 • Kriza (2021)

  image
  Gary Oldman, Armie Hammer, Evangeline Lilly. Një shkencëtar, një agjent i forcave speciale dhe një ish e varur nga drogërat e cila humbet djalin për të njëjtën...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.