poster

Baghead

Baghead (2023)

Horror, Mister | Mbretëria e Bashkuar

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 21.3.24
Vlerësimi: 5.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10

PëRMBLEDHJE

Një grua e re trashëgon një pijetore të rrënuar dhe zbulon një sekret të errët brenda bodrumit të saj - Baghead - një krijesë që ndryshon formën që do t'ju lejojë të flisni me të dashurit e humbur, por jo pa pasoja.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.