poster

Charlie's Ghost Story

Charlie's Ghost Story (1995)

Aventurë, Komedi, Fantazi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 4.7/10

PëRMBLEDHJE

An archeologist finds remains of a famous explorer and moves them to a museum. This causes the spirit of the explorer to become restless. He wants his bones properly buried and returns as ghost to seek help from the archeologist's son.

Fotot

Charlie's Ghost Story

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.