Vlerësimi: 5.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10
(4 Voto)

PëRMBLEDHJE

Ky udhëtim muzikor rreth botës, ka si protagonistë tre kafshë. Një leopardeshë të zgjuar, një papagall nevrik dhe një gorilla rebel. Këta tre miq arratisen nga një laborator eksperimentesh gjenetike, për të udhëtuar rreth botës në kërkim të një vendi të veçantë, ku të gjitha kafshët jetojnë të lira. Udhëtimi i tyre plot aventura, komplikohet nga "Gjuetari", një njeri që është dërguar për t'i kthyer pas.

Fotot

Rreth Botës në 80 Ditë

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.