poster

Operation Zucker - Jagdgesellschaft

Operation Zucker - Jagdgesellschaft (2016)

Thriller, Dramë, Krim, Mister | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.7/10

PëRMBLEDHJE

After unsuccessful trying to let bygones be bygones, chief inspector Karin Wegemann, who led the investigation in "Operation Zucker", starts to investigate in a new volatile case together with her colleague Ronald Krug.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.