poster

Carnival of Souls

Carnival of Souls (1998)

Horror, Thriller, Dramë, Mister | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Adam Grossman

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 3.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10

PëRMBLEDHJE

A young girl witnesses the brutal rape and murder of her mother by a circus clown and begins to have nightmares when the carnival comes back to town when she is an adult.

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.