PëRMBLEDHJE

S.Connery, M.Harmon. Hapja e nje hetimi te rendesishem do t'i beje ata te dy te perballen me nje konflikt te hershem. Nje njeri ne mbrojtje te nderit te vet. Nje tjeter qe vepron ne emer te drejtesise dhe nje grua e bukur mes dy zjarreve.

Fotot

FortesaFortesaFortesaFortesaFortesaFortesaFortesaFortesaFortesaFortesaFortesaFortesaFortesaFortesa

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Alex cross (2012)

  image
  Detektivi Aleks Kros gjendet përballë sfidës më të madhe të jetës së tij. Një vrasës profesionist vjen në qytet me një mision vdekjeprurës dhe Kros duhet ta...
 • The January Man (1989)

  image
  A serial killer has been terrorizing New York for 11 months. The rehired ex-cop Nick Starkey is soon entangled in a web of bribery and corruption as Nick tries to...
 • Në strofullën e hajdutëve (2018)

  image
  G. Butler. Çdo ditë, 120 milionë dollarë hiqen nga qarkullimi dhe asgjësohen nga Rezervat Federale të L. A. Tani, një ekip elitar grabitësish bankash, si punë të...
 • Tri vrasjet (2011)

  image
  Gati një vit pas një pune të shkuar keq, një vrasës me pagesë merr një tjetër detyrë që premton t'i sjelle shumë pasuri, për tri vrasje të kryera. Por ç'ka fillon...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.