poster

The Sound of the Violin

La Voce del Violino (1999)

Krim, Dramë, Mister | Itali

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 7.4/10

PëRMBLEDHJE

Dozing off en route to a funeral, Montalbano is awakened when his driver crashes next to a seemingly abandoned villa. He later investigates the property alone, finding a corpse and uncovering the secret lives of many people in Vig...

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.