Hiccups

Hiccups (2013)

Familjar, Komedi, Animacion, Afatshkurtër, Sport | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Jeremy Lasky

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.0/10

PëRMBLEDHJE

When Lightning McQueen gets the hiccups, everyone in Radiator Springs thinks they have the cure.

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.