poster

Bugged

Bugged (2013)

Animacion, Afatshkurtër, Komedi, Familjar, Sport | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Jeremy Lasky

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.7/10

PëRMBLEDHJE

Red's peaceful morning routine is interrupted by a pesky visitor.

Skenaristi: ,
KOHëZGJATJA: 2 min

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.