poster

Eat Your Heart Out

Eat Your Heart Out (1997)

Dramë, Komedi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.6/10

PëRMBLEDHJE

A womanizer gets his own cooking show and, ironically, the females who call in end up airing their relationship problems to him.

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.